Tel: (0332) 233 0681

Adres: Özlem Mah. Şair Seyfi S, Selçuklu, Konya, Türkiye


Selçuklu Dumlupınar Anadolu Lisesi, Konya ili Selçuklu ilçesinin Özlem Mah. mahallesinde (Şayan Sokak) yer alıyor. Selçuklu Dumlupınar Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Selçuklu Dumlupınar Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Selçuklu Dumlupınar Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Selçuklu Dumlupınar Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Selçuklu Dumlupınar Anadolu Lisesi

0 görüş var

Selçuklu Dumlupınar Anadolu Lisesi adlı mekan, 38 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.71 puan almıştır.
Selçuklu Dumlupınar Anadolu Lisesi
Özlem Mah.Şayan Sokak, Selçuklu, Konya.
+90(0332) 233 0681 Selçuklu Dumlupınar Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Selçuklu Dumlupınar Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...