Tel: (0462) 321 2630

Adres: Dumlupınar İlköğretim Okulu Kemerkaya Mah. Halk Evi Sok., Merkez Trabzon, Türkiye


Dumlupınar İlköğretim Okulu, Trabzon ili Ortahisar ilçesinin Kemerkaya Mah. mahallesinde (Halkevi Caddesi) yer alıyor. Dumlupınar İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dumlupınar İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dumlupınar İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dumlupınar İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dumlupınar İlköğretim Okulu

0 görüş var

Dumlupınar İlköğretim Okulu adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.89 puan almıştır.
Dumlupınar İlköğretim Okulu
Kemerkaya Mah.Halkevi Caddesi, Ortahisar, Trabzon.
+90(0462) 321 2630 Dumlupınar İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Dumlupınar İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...