Tel: (0212) 291 6001

Adres: Vali Konağı Cd. No:31 K:4 D:31 Nişantaşı, Şişli, , İstanbul, Türkiye


Dumanlı Sağlık Hizmetleri, İstanbul ili Şişli ilçesinin Teşvikiye Mah. mahallesinde (Vali Konağı Caddesi) yer alıyor. Dumanlı Sağlık Hizmetleri yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dumanlı Sağlık Hizmetleri nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dumanlı Sağlık Hizmetleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dumanlı Sağlık Hizmetleri konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dumanlı Sağlık Hizmetleri

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Dumanlı Sağlık Hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...