Tel: (0216) 429 7918

Adres: Şemnem Sok. No: 5 Daire: A-2 Cumhuriyet Mh. Taşdelen Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Erdem Düğün Sarayı, İstanbul ili Çekmeköy ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde (Emek Sokak) yer alıyor. Erdem Düğün Sarayı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Erdem Düğün Sarayı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Erdem Düğün Sarayı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Erdem Düğün Sarayı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Erdem Düğün Sarayı

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Erdem Düğün Sarayı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...