Tel: (0312) 439 2811

Adres: Simon Bolivar Cd. No:9 Çankaya Merkez, Çankaya, , Ankara, Türkiye


Duçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Çankaya Mah. mahallesinde (Simon Bolivar Blv) yer alıyor. Duçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Duçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Duçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Duçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Duçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Duçe Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...