Tel: (0212) 468 5200

Adres: Yeşilköy Mh. Atatürk Havalimanı (ahl), Bakırköy, Dünya Ticaret Merkez, Fuar Merkezi, 34149 Yeşilköy, Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


DTM-İstanbul Fuar Merkezi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Yeşilköy Mah. mahallesinde (Dünya Ticaret Merkezi) yer alıyor. DTM-İstanbul Fuar Merkezi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. DTM-İstanbul Fuar Merkezi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    DTM-İstanbul Fuar Merkezi
    Toplam 49 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.69 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak DTM-İstanbul Fuar Merkezi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak DTM-İstanbul Fuar Merkezi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: DTM-İstanbul Fuar Merkezi

Aşağıdaki formu kullanarak DTM-İstanbul Fuar Merkezi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...