DSİ Genel Müdürlüğü logo

Tel: (0312) 417 8300

Adres: Devlet Mh. İnönü Bulvarı, No: 16, Pk: 06100, Çankaya, Ankara, Türkiye


DSİ Genel Müdürlüğü, Ankara ili Çankaya ilçesinin Devlet Mah. mahallesinde (İsmet İnönü Blv) yer alıyor. DSİ Genel Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. DSİ Genel Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    DSİ Genel Müdürlüğü
    Toplam 64 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.23 puan aldı.
  • teşekkürler çok iyi bir site

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak DSİ Genel Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak DSİ Genel Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: DSİ Genel Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak DSİ Genel Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...