Dry White - Beykent logo

Tel: (0212) 871 2825

Adres: İstanbul Cad. Turgut Özal Bulvarı No: 2 Beykent Mh., Büyükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Dry White - Beykent, İstanbul ili Beylikdüzü ilçesinin Adnan Kahveci Mah. mahallesinde (İstanbul Caddesi) yer alıyor. Dry White - Beykent yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dry White - Beykent nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dry White - Beykent nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dry White - Beykent konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dry White - Beykent

0 görüş var

Dry White - Beykent adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Dry White - Beykent
Adnan Kahveci Mah.İstanbul Caddesi, Beylikdüzü, İstanbul.
+90(0212) 871 2825 Dry White - Beykent

Aşağıdaki formu kullanarak Dry White - Beykent ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...