Zekai Tahir Burak Kadın Doğum Hastanesi logo

Tel: (0312) 306 5000

Adres: Dr. Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları Hastanesi, Talatpaşa Bulvarı, Samanpazarı, Altındağ, Ankara, Türkiye


Zekai Tahir Burak Kadın Doğum Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinin Gündoğdu Mah. mahallesinde (Talatpaşa Blv) yer alıyor. Zekai Tahir Burak Kadın Doğum Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Zekai Tahir Burak Kadın Doğum Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Zekai Tahir Burak Kadın Doğum Hastanesi
    Toplam 48 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.46 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Zekai Tahir Burak Kadın Doğum Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Zekai Tahir Burak Kadın Doğum Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Zekai Tahir Burak Kadın Doğum Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Zekai Tahir Burak Kadın Doğum Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...