Tel: (0262) 229 4646

Adres: Çenedağ Mah. Korkmaz Sok., Derince, Kocaeli, Türkiye


Dr. Tahsin Özbek Hastanesi, Kocaeli ili Derince ilçesinin Çenedağ Mah. mahallesinde (Korkmaz Sokak) yer alıyor. Dr. Tahsin Özbek Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dr. Tahsin Özbek Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dr. Tahsin Özbek Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dr. Tahsin Özbek Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dr. Tahsin Özbek Hastanesi

0 görüş var

Dr. Tahsin Özbek Hastanesi adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.54 puan almıştır.
Dr. Tahsin Özbek Hastanesi
Çenedağ Mah.Korkmaz Sokak, Derince, Kocaeli.
+90(0262) 229 4646 Dr. Tahsin Özbek Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Dr. Tahsin Özbek Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...