Tel: (0212) 233 3339

Adres: Abide-i Hürriyet Cad. No: 171 Şişli Camii Karşısı Huzur Apt. Kat: 5 Merkez (Şişli) Mh. Şişli, , İstanbul, Türkiye


Dr. Selçuk Mercan, İstanbul ili Şişli ilçesinin Merkez Mah. mahallesinde (Abide-i Hürriyet Caddesi) yer alıyor. Dr. Selçuk Mercan yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dr. Selçuk Mercan nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dr. Selçuk Mercan nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dr. Selçuk Mercan konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dr. Selçuk Mercan

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Dr. Selçuk Mercan ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...