Tel: (0312) 316 4655

Adres: Babür Cd. No:36 PK: 06080 Altındağ Merkez, Altındağ, , Ankara, Türkiye


Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı ve Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinin Örnek Mah. mahallesinde (Babür Caddesi) yer alıyor. Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı ve Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı ve Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı ve Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı ve Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı ve Hastanesi

0 görüş var

Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı ve Hastanesi adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı ve Hastanesi
Örnek Mah.Babür Caddesi, Altındağ, Ankara.
+90(0312) 316 4655 Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı ve Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Dr. Sami Ulus Çocuk Sağlığı ve Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...