Tel: (0312) 305 6000

Adres: Altındağ, Çimenli Sk, 164-176, 06090 Plevne, , Ankara, Türkiye


Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinin Plevne Mah. mahallesinde (Çimenli Sokak) yer alıyor. Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi

0 görüş var

Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.23 puan almıştır.
Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi
Plevne Mah.Çimenli Sokak, Altındağ, Ankara.
+90(0312) 305 6000 Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Dr. Sami Ulus Çocuk Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...