Tel: (0212) 414 7171

Adres: Zuhuratbaba Mahallesi, Tevfik Sağlam Caddesi, No: 11, Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zuhuratbaba Mah. mahallesinde yer alıyor. Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

0 görüş var

Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.65 puan almıştır.
Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Zuhuratbaba Mah., Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 414 7171 Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...