Tel: (0212) 367 1300

Adres: İtü Ayazağa Yerleşkesi, Maslak, Sarıyer, İstanbul, Türkiye


İTÜ Özel Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Reşitpaşa Mah. mahallesinde (İtü Ayazağa Kampüsü) yer alıyor. İTÜ Özel Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. İTÜ Özel Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak İTÜ Özel Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak İTÜ Özel Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: İTÜ Özel Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu

Aşağıdaki formu kullanarak İTÜ Özel Dr. Natuk Birkan İlkokulu ve Ortaokulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...