Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi logo

Tel: (0216) 458 3000 veya (0216) 441 3900

Adres: Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, E-5 Karayolu Cevizli Mevkii, Şemsi Denizer Caddesi, Pk: 34890, Cevizli, Kartal, İstanbul, Türkiye


Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Kartal ilçesinin Cevizli Mah. mahallesinde (Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi) yer alıyor. Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    Toplam 25 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.64 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...