Tel: (0212) 665 7474

Adres: Askeriye Cad. 112 Sok. No: 61 Huzur Evi Karşı Sırası Veliefendi Mh. Zeytinburnu, , İstanbul, Türkiye


Dr. Kıpçak Tunçel, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinin Veliefendi Mah. mahallesinde (75-4. Sokak) yer alıyor. Dr. Kıpçak Tunçel yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dr. Kıpçak Tunçel nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Dr. Kıpçak Tunçel
  Toplam 15 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 7.13 puan aldı.
 • selamlar çok iyi bir doktor uzun zamandan beri ismini duyardım yeni bebeğimiz oldu biraz sorunumuz vardı çok şükür çözdü şimdide tek sorunumuz muaynesinde saatlerce sıra beklemek ve büyük eksiklik randevusuz çalışması okadar çocuğu saatlerce muayne ve kontrol için bekletilmesi hiç hoş değil çalışanları çok duyarsız ve ilgisiz bu sorunların bir an önce çözümlenmesini rica ediyorum doktorumuzdan çok memenunuz teşekkürler.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • mükemmel bir doktor ailece kıpçak beyi çok seviyoruz ,bize güven veriyor. Teşekkür ediyoruz iyki varsınız....

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dr. Kıpçak Tunçel nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dr. Kıpçak Tunçel konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dr. Kıpçak Tunçel