Tel: (0212) 697 7510

Adres: Söğütlüçeşme Mah. Atatürk Cad. Okul Çıkmazı Sok. K. Çekmece, , Küçükçekmece İstanbul, Türkiye


Dr. İffet Onur İlköğretim Okulu, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Söğütlü Çeşme Mah. mahallesinde (Okul Çk) yer alıyor. Dr. İffet Onur İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dr. İffet Onur İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dr. İffet Onur İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dr. İffet Onur İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dr. İffet Onur İlköğretim Okulu

0 görüş var

Dr. İffet Onur İlköğretim Okulu adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.81 puan almıştır.
Dr. İffet Onur İlköğretim Okulu
Söğütlü Çeşme Mah.Okul Çk, Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 697 7510 Dr. İffet Onur İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Dr. İffet Onur İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...