Tel: (0312) 432 1370 veya (0312) 434 2708

Adres: Seyranbağları Mah. Bülbülderesi Cd. Sema Apt. No: 59, Esat, Çankaya, Ankara, Türkiye


Op. Dr. Feridun Kunak - Ortopedi & Travmatoloji, Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alıyor. Op. Dr. Feridun Kunak - Ortopedi & Travmatoloji yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Op. Dr. Feridun Kunak - Ortopedi & Travmatoloji nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


7 görüş var

  Op. Dr. Feridun Kunak - Ortopedi & Travmatoloji
  Toplam 55 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 11.89 puan aldı.
 • Verdiğiniz bilgiler çok güzel Kimileri reklamda dese hatta reklamda olsa sizi samimiyetle kutluyorum ve sizin gibilerin çok olmasi dileğiyle Sağlık ve huzur dolu uzun ömür diliyorum

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Çok beyeniyoruz

  5/ 5 yıldız
  ,

 • sn.op.dr.feridun kunak bey; proframınız çok faydalı. teşekkurler. ayten doğan adana

  5/ 5 yıldız
  ,

 • feridun hocam hayırlı günler annemin ayaklan ilgili bir şikayeti var sürekli izliyoruz sizi ama bir türlü ulaşma imkanımız yok size ben 18 yaşındayım nolursunuz anneme yardım edin annemin sol ayağında bileğinde kemik erimesi ve kireç ve topuk dikeni var sol ayak tarafında yürüken çok zorlanıyor filimin çektik emar filimin sinir sıkışması olmuş yani anlıyacağını annemin sol tarafı tutmuyor yüründe sanki burdukmak gibi oluyor bir adım atmaya cesaret edemiyor hocam ne gerekiryorsa yardım edin ş.urfada size ulaşmaya burda öğrendim nolursunuz yardım edin bir çare bulun annem ben 20 yıldan sonra dünya geldim evin tek kzım hocam annem için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım

  5/ 5 yıldız
  ,

 • bende bitkisel yanık ilacı yapıyorum bunun bütün turkiyede kullanılmasını istiyorum ve biz bunu 50 yıldır yapıp ücretsiz olarak herkes kullanıyor bende bunu sizinle paylaşmak istedi m

  5/ 5 yıldız
  ,

 • hilmi selam, hastalığın bir sedef türü olan seboreik dermatit olmalı. Kafa derinde de muhtemel aynı sorun olmalı. Sorun deri kızarıklığı ve soyulmalar. Bu hastalık malesef illet derecesinde bir sedef türü. Fakat sürekli ilaç tedavisi yöntemleriyle üstesinden gelinebilir bir hastalık. Ne feridun kunak ne de başka bir doktor sana buradan teşhis koyamaz koymazda. Bir dermatoloğa gitmen gerekiyor. Onlar sana losyon ve şampuan yazacaklardır. Onları kullanmaya başladıktan 2 hafta içerisinde azaldığını göreceksin. Hepsinden önemlisi seni ne kadar üzsede unutmaki bu hastalıktan daha illetleride mevcut. Şimdi şükret ve bir cildiyeye görün. Şimdiden geçmişler olsun.

  4/ 5 yıldız
  ,

 • Sayın Feridun hocam , 23 yaşındayım MERSİN den yazıyorum.Benim küçüklüğümden beri bi hastalığım var kışın oluyo , yazın geçiyo . Bu bi deri hastalığı ve bundan çok rahatsız oluyorum . Maçlara çıkmadan önce soyunma odasında arkadaşlarımın önünde rahat soyunamıyorum görürler die , beni aralarında istemezler die korkuyorum . Lütfen bana yardımcı olun çok zor durumdayım , bu hastalık psikolojimi bile etkiliyo ..

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Op. Dr. Feridun Kunak - Ortopedi & Travmatoloji nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Op. Dr. Feridun Kunak - Ortopedi & Travmatoloji konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Op. Dr. Feridun Kunak - Ortopedi & Travmatoloji

Aşağıdaki formu kullanarak Op. Dr. Feridun Kunak - Ortopedi & Travmatoloji ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...