Tel: (0212) 571 8383

Adres: Fişekhane Cad. No: 32 Capacity Karşısında İşcen Apt. Daire: 9 Zeytinlik Mh., Bakırköy, , İstanbul, Türkiye


Dr. Emin Mindan, İstanbul ili Bakırköy ilçesinin Zeytinlik Mah. mahallesinde (Halit Ziya Uşaklıgil Caddesi) yer alıyor. Dr. Emin Mindan yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dr. Emin Mindan nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dr. Emin Mindan nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dr. Emin Mindan konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dr. Emin Mindan

0 görüş var

Dr. Emin Mindan adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.6 puan almıştır.
Dr. Emin Mindan
Zeytinlik Mah.Halit Ziya Uşaklıgil Caddesi, Bakırköy, İstanbul.
+90(0212) 571 8383 Dr. Emin Mindan

Aşağıdaki formu kullanarak Dr. Emin Mindan ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...