Tel: (0312) 287 6024

Adres: Oğuzlar Mah. Osmanlı Cad. 1396. Sok. Balgat, Çankaya, Ankara, Türkiye


Dr. Binnaz Ege-Dr. Rıdvan Ege Anadolu Lisesi, Ankara ili Çankaya ilçesinin Oğuzlar Mah. mahallesinde (32. Sokak) yer alıyor. Dr. Binnaz Ege-Dr. Rıdvan Ege Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dr. Binnaz Ege-Dr. Rıdvan Ege Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dr. Binnaz Ege-Dr. Rıdvan Ege Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dr. Binnaz Ege-Dr. Rıdvan Ege Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dr. Binnaz Ege-Dr. Rıdvan Ege Anadolu Lisesi

0 görüş var

Dr. Binnaz Ege-Dr. Rıdvan Ege Anadolu Lisesi adlı mekan, 35 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.66 puan almıştır.
Dr. Binnaz Ege-Dr. Rıdvan Ege Anadolu Lisesi
Oğuzlar Mah.32. Sokak, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 287 6024 Dr. Binnaz Ege-Dr. Rıdvan Ege Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Dr. Binnaz Ege-Dr. Rıdvan Ege Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...