Tel: (0232) 411 6000

Adres: Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi, Konak, 35210 İsmetkaptan, İzmir, İzmir, Türkiye


Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi, İzmir ili Konak ilçesinin İsmet Kaptan Mah. mahallesinde yer alıyor. Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi

0 görüş var

Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi adlı mekan, 46 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.2 puan almıştır.
Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi
İsmet Kaptan Mah., Konak, İzmir.
+90(0232) 411 6000 Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...