Tel: (0216) 385 7497

Adres: Bağdat Cad. No: 239 Kırmızı Kök Apt. Daire: 4 Göztepe Mh. Göztepe Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Dr. Ali Kiriş, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Göztepe Mah. mahallesinde (Bağdat Caddesi) yer alıyor. Dr. Ali Kiriş yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dr. Ali Kiriş nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dr. Ali Kiriş nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dr. Ali Kiriş konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dr. Ali Kiriş

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Dr. Ali Kiriş ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...