Tel: (0224) 275 2000 veya (0224) 275 2000

Adres: Ertuğrul Mh. Doğan Avcıoğlu Caddesi, No: 7, Nilüfer, Bursa, Türkiye


Dörtçelik Çocuk Hastanesi, Bursa ili Nilüfer ilçesinin Ertuğrul Mah. mahallesinde yer alıyor. Dörtçelik Çocuk Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dörtçelik Çocuk Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Randevu Telefonu: 182 Nolu Merkezi Randevu Sistemini Arayarak Randevu Alabilirsiniz
Hastanemiz ulaşımı Bursaray-Metro aracılığı ile yapılabilmektedir.
Bursaray Metro Çalışmaları tamamlanmış olup hizmet verilmeye başlanmıştır.


0 görüş var

    Dörtçelik Çocuk Hastanesi
    Toplam 28 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dörtçelik Çocuk Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dörtçelik Çocuk Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dörtçelik Çocuk Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Dörtçelik Çocuk Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...