Dorakim Endüstriyel Kimya logo

Tel: (0216) 591 0717 veya (0216) 591 0718

Adres: İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi Yan Sanayi Gelişim Alanı, Etleme Sokak No: 8 - 9 Tuzla , İstanbul, Türkiye


Dorakim Endüstriyel Kimya, İstanbul ili Tuzla ilçesinin Aydınlı Mah. mahallesinde (Organize Sanayi Bölgesi) yer alıyor. Dorakim Endüstriyel Kimya yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dorakim Endüstriyel Kimya nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Dorakim End. Kimya olarak bakım kimyasalları adı altında çözücü ve sökücü grupları üretimi yapıyoruz. Üretim yapan tesislere, fabrikalara, otellere, belediyelere, lojistikçilere, hastanelere vb. kurumlara kendi üretimimiz olan bakım kimyasalları, su şartlandırma kimyasalları, genel hijyen grubunda ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreterek hizmet veriyoruz.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Dorakim Endüstriyel Kimya nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dorakim Endüstriyel Kimya konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dorakim Endüstriyel Kimya

Aşağıdaki formu kullanarak Dorakim Endüstriyel Kimya ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...