Tel: (0212) 444 1049

Adres: Fulya Mah. Yavuz Sokak No:7 : Fulya - Şişli - İstanbul, Türkiye


Dora Hastanesi, İstanbul ili Şişli ilçesinin Fulya Mah. mahallesinde (Yavuz Sokak) yer alıyor. Dora Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dora Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Dora hospitalde Ağız ve diş sağlığı , Genel Cerrahi, Dahiliye, Kulak Burun Boğaz, Estetik ve Plastik Cerrrahi, Kadın hastalıkları ve Doğum, Çocuk sağlığı ve hastalıkları,Beslenme ve diyet ünitelerimizle uzman ve güleryüzlü tıbbi ekibimizle hizmetinizde olmaktan gurur duyuyoruz. Gelişen Tıp ve buna bağlı sağlık sorunlarınız için hastanemizde uygun tanı ve tedavi yöntemlerini Beş yıldızlı otel konforunda siz değerli konuklarımızın hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Dora Hospital'de Modern tıbbın tüm gereksinimleri ve yüksek teknolojik ekipmanlarımız herbiri kendi alanlarında uzman doktor ve sağlık ekiplerimiz ile 24 saat hizmet vermekteyiz. Ayrıca 7/24 Destek hattımızla sizlerin talep ve sorularınıza cevap veren çağrı merkezimiz ve sürekli güncellenen internet sitemizle yanınızdayız.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dora Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dora Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dora Hastanesi

0 görüş var

Dora Hastanesi adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.36 puan almıştır.
Dora Hastanesi
Fulya Mah.Yavuz Sokak, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 444 1049 Dora Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Dora Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...