Özel Dora Hospital logo

Tel: (0212) 337 3232 veya 444 10 49

Adres: Fulya Mh. Yavuz Sokak, No: 7, Fulya, Şişli, İstanbul, Türkiye


Özel Dora Hospital, İstanbul ili Şişli ilçesinin Fulya Mah. mahallesinde (Yavuz Sokak) yer alıyor. Özel Dora Hospital yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Dora Hospital nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Dora hospitalde Ağız ve diş sağlığı, Genel Cerrahi, Dahiliye, Kulak Burun Boğaz, Estetik ve Plastik Cerrrahi, Kadın hastalıkları ve Doğum, Çocuk sağlığı ve hastalıkları,Beslenme ve diyet ünitelerimizle uzman ve güleryüzlü tıbbi ekibimizle hizmetinizde olmaktan gurur duyuyoruz.
Gelişen Tıp ve buna bağlı sağlık sorunlarınız için hastanemizde uygun tanı ve tedavi yöntemlerini Beş yıldızlı otel konforunda siz değerli konuklarımızın hizmetine sunmaktan mutluluk duyuyoruz.
Dora Hospital'de Modern tıbbın tüm gereksinimleri ve yüksek teknolojik ekipmanlarımız herbiri kendi alanlarında uzman doktor ve sağlık ekiplerimiz ile 24 saat hizmet vermekteyiz.
Ayrıca 7/24 Destek hattımızla sizlerin talep ve sorularınıza cevap veren çağrı merkezimiz ve sürekli güncellenen internet sitemizle yanınızdayız.


0 görüş var

    Özel Dora Hospital
    Toplam 14 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.36 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Dora Hospital nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Dora Hospital konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Dora Hospital

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Dora Hospital ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...