Tel: (0212) 271 6763

Adres: Şehit Mithat Yılmaz Cad. No: 67 Halk Eğitim Merkezinin Aşağısında Sarıyer, , İstanbul, Türkiye


Dönmezler, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Sarıyer Merkez Mah. mahallesinde (Sular Caddesi) yer alıyor. Dönmezler yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dönmezler nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü temel gıda maddeleri ile bakkaliye ve emtiası toptan ve perakende alımı, satımı, ithali ve ihracatı. . . . . . ve 22. 12. 2003 tarihinde tescil edilen ortaklar kurulu kararında yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dönmezler nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dönmezler konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dönmezler

0 görüş var

Dönmezler adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.71 puan almıştır.
Dönmezler
Sarıyer Merkez Mah.Sular Caddesi, Sarıyer, İstanbul.
+90(0212) 271 6763 Dönmezler

Aşağıdaki formu kullanarak Dönmezler ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...