Tel: (0216) 343 7678

Adres: Nuhkuyusu Cad. No: 381 Altunizade Mh. Bağlarbaşı Üsküdar, , İstanbul, Türkiye


Dönerci Hasan Usta, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Selami Ali Mah. mahallesinde (Nuh Kuyusu Caddesi) yer alıyor. Dönerci Hasan Usta yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dönerci Hasan Usta nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dönerci Hasan Usta nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dönerci Hasan Usta konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dönerci Hasan Usta

0 görüş var

Dönerci Hasan Usta adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.14 puan almıştır.
Dönerci Hasan Usta
Selami Ali Mah.Nuh Kuyusu Caddesi, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 343 7678 Dönerci Hasan Usta

Aşağıdaki formu kullanarak Dönerci Hasan Usta ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...