Tel: (0212) 886 9192

Adres: San 1 Bulvarı İnönü Cad. No: 8 Dizayn Grup Karşısı Kıraç Namık Kemal Mh. Büyükçekmece, , İstanbul, Türkiye


Döner Çelik, İstanbul ili Esenyurt ilçesinin İncirtepe Mah. mahallesinde (İnönü Caddesi) yer alıyor. Döner Çelik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Döner Çelik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü büro, ofis, okul, derslik, kafeterya, lokanta, restoran ve benzeri yerlerde kullanılan gerek ahşap gerek her türlü metal ve plastik doğramadan gerek tekstil ürünlerinden imal edilen sandalye, masa, dolap ve benzeri mobilyaları ve aksesuarlarını portatif ve profil ünitelerini imal etmek bunları almak ve satmak bunların toptan ve perakende ticaretini yapmak. İşyeri ve konutlarda mobilya düzenlemeleri yapmak ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler,


Aşağıdaki haritayı kullanarak Döner Çelik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Döner Çelik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Döner Çelik