Adres: Dokuz Eylül Ünv. Rektörlüğü, Konak, 35210 Kültür, İzmir, İzmir, Türkiye


Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü, İzmir ili Konak ilçesinin Kültür Mah. mahallesinde yer alıyor. Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü

0 görüş var

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü adlı mekan, 19 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.68 puan almıştır.
Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü
Kültür Mah., Konak, İzmir.
Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...