Tel: (0212) 509 8959

Adres: Bağlariçi Cad. No: 5 İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü Karşısı Üniversite Mh. Avcılar, , İstanbul, Türkiye


Döküman Evi, İstanbul ili Avcılar ilçesinin Üniversite Mah. mahallesinde (Bağlariçi Caddesi) yer alıyor. Döküman Evi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Döküman Evi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her çeşit kırtasiye büro ve matbaa malzemeleri makinaları fotokopi makinaları fotokopi malzemeleri yedek parçaları alım satım ithal ve ihracı, pazarlaması, tamiri ve bakımları, servis hizmetlerini yapmak, Şirketin iştigal konusu ile ilgili işyerleri ve her türlü iş vasıtaları satın almak kiralamak yada başka yollardan elde etmek her çeşit taşınır ve taşınmaz mallara alacaklara ve her haklara yatırım yapmak bunları başka biçim ve yollarda elde etmek kiralamak zilyet olmak malik olmak yada bunları rehin etmek ipotek etmek bunlar üzerinde 3. kişiler yararına başka her türlü ayni hak tesis etmek bunları satmak devretmek, Her türlü inşaat taahhüt işleri konut, işyeri, ticarethane inşaatlarını yapmak ve satmak, hesabına her türlü taşınmaz arazi, arsa ve gayrimenkuller almak ve satmak, bunlar üzerinde veya başkalarına ait her türlü taşınmaz araziler ve arsalar üzerine kat karşılığı binalar, gayrimenkuller yapmak ve satmak. Prefabrike inşaat ve meskenler yapmak, yaptırmak ve bunları satmak, kiraya vermek. ve 19. 6. 2009 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Döküman Evi
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Döküman Evi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Döküman Evi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Döküman Evi