Tel: (0216) 538 1500

Adres: Rüzgarlıbahçe Mh. Cumhuriyet Caddesi, No: 2, Pk: 34810, Kavacık Beykoz/İstanbul İstanbul, Türkiye


Doğuş İnşaat A.Ş., İstanbul ili Beykoz ilçesinin Rüzgarlı Bahçe Mah. mahallesinde (Cumhuriyet Caddesi) yer alıyor. Doğuş İnşaat A.Ş. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Doğuş İnşaat A.Ş. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Şirket özellikle nafia hizmetleri ile ilgili olarak Türk Taahhüt Sektöründe en ilerei teknoloji ve organizasyonu temin ve yürütmek suretiyle, müteahhitlik hizmetlerinde gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışında yabancı inşaat sektörü ile rahatça rekabet edebilecek imkan ve şartları yaratarak, memlekete çok yönlü hizmeti esas maksat kabul etmiştir, Yurt içinde ve yurt dışında baraj, yol, tünel, demiryolu, köprü, fabrika, bina gibi her türlü inşaat tesisat ve nafia hizmetleri ile çelik imalat montaj, elektrik ve otomasyon proje, planlama, fizibilite, mühendislik ve teknik müşavirlik hizmetleri yapmak ve, Her türlü menkul mal ve gayrimenkul satın alır, satar, kiraya verir. Gerek kendi gerekse 3. şahısların borçları için kendi menkul ve gayrimenkulleri üzerinde rehin, işletme rehni, ipotek vesair ayni haklar tesis ve fek eder, kefalet ve garanti verebilir ve 6. 9. 2004 tarihinde tescil edilen genel kurul kararında yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Doğuş İnşaat A.Ş. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Doğuş İnşaat A.Ş. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Doğuş İnşaat A.Ş.

Aşağıdaki formu kullanarak Doğuş İnşaat A.Ş. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...