Tel: (0212) 429 0043

Adres: Turgutreis Mh. Cengiz Topel Caddesi, No: 68, Esenler, İstanbul, Türkiye


Doğuş Güvenlik, İstanbul ili Esenler ilçesinin Turgut Reis Mah. mahallesinde (Cengiz Topel Caddesi) yer alıyor. Doğuş Güvenlik yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Doğuş Güvenlik nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

5188 sayılı özel güvenlik hizmetleri dair kanun çerçevesinde belirtilen koruma güvenlik ve eğitim hizmetleri verilmesi için faaliyet gösterecektir. ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Doğuş Güvenlik
    Toplam 1 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Doğuş Güvenlik nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Doğuş Güvenlik konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Doğuş Güvenlik

Aşağıdaki formu kullanarak Doğuş Güvenlik ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...