Tel: (0212) 295 9617

Adres: Hasdal Cad. No: 25 Hamidiye Mh. Kağıthane, , İstanbul, Türkiye


Doğu Karadeniz Pide Sarayı, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Hamidiye Mah. mahallesinde (Hasdal Caddesi) yer alıyor. Doğu Karadeniz Pide Sarayı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Doğu Karadeniz Pide Sarayı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Doğu Karadeniz Pide Sarayı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Doğu Karadeniz Pide Sarayı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Doğu Karadeniz Pide Sarayı

0 görüş var

Doğu Karadeniz Pide Sarayı adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.82 puan almıştır.
Doğu Karadeniz Pide Sarayı
Hamidiye Mah.Hasdal Caddesi, Kağıthane, İstanbul.
+90(0212) 295 9617 Doğu Karadeniz Pide Sarayı

Aşağıdaki formu kullanarak Doğu Karadeniz Pide Sarayı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...