Tel: (0212) 259 9696

Adres: Şair Nedim Cad. No: 50/A Vişnezade Mh. Beşiktaş, , İstanbul, Türkiye


Doğu Karadeniz Pide, İstanbul ili Beşiktaş ilçesinin Vişnezade Mah. mahallesinde (Şair Nedim Caddesi) yer alıyor. Doğu Karadeniz Pide yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Doğu Karadeniz Pide nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Doğu Karadeniz Pide nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Doğu Karadeniz Pide konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Doğu Karadeniz Pide

0 görüş var

Doğu Karadeniz Pide adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.91 puan almıştır.
Doğu Karadeniz Pide
Vişnezade Mah.Şair Nedim Caddesi, Beşiktaş, İstanbul.
+90(0212) 259 9696 Doğu Karadeniz Pide

Aşağıdaki formu kullanarak Doğu Karadeniz Pide ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...