Tel: (0212) 257 4391

Adres: Nispetiye Caddesi, Duatepe Parkı, No: 4-6, Rumelihisarı, Sarıyer, İstanbul, Türkiye


Doğatepe Restaurant & Cafe, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Rumeli Hisarı Mah. mahallesinde (Hisar Üstü Nispetiye Caddesi) yer alıyor. Doğatepe Restaurant & Cafe yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Doğatepe Restaurant & Cafe nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Doğatepe Restaurant & Cafe
    Toplam 4 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.5 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Doğatepe Restaurant & Cafe nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Doğatepe Restaurant & Cafe konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Doğatepe Restaurant & Cafe

Aşağıdaki formu kullanarak Doğatepe Restaurant & Cafe ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...