Tel: (0216) 386 3750

Adres: Bağdat Cad. No: 206 Anadolu Bankası Yakınında Daire: 6 Bostancı Mh. Çiftehavuzlar Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Prof. Dr. M.Cem Turan, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Göztepe Mah. mahallesinde (Bağdat Caddesi) yer alıyor. Prof. Dr. M.Cem Turan yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Prof. Dr. M.Cem Turan nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Prof. Dr. M.Cem Turan
    Toplam 12 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.42 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Prof. Dr. M.Cem Turan nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Prof. Dr. M.Cem Turan konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Prof. Dr. M.Cem Turan

Aşağıdaki formu kullanarak Prof. Dr. M.Cem Turan ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...