Tel: (0412) 224 9797

Adres: T. C. Diyarbakır Valiliği, 21100 Yenişehir, , Diyarbakır, Türkiye


Diyarbakır Valiliği, Diyarbakır ili Yenişehir ilçesinin Yenişehir Mah. mahallesinde yer alıyor. Diyarbakır Valiliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Diyarbakır Valiliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Diyarbakır Valiliği
    Toplam 20 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.2 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Diyarbakır Valiliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Diyarbakır Valiliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Diyarbakır Valiliği

Aşağıdaki formu kullanarak Diyarbakır Valiliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...