Tel: (0412) 223 2400

Adres: Elazığ Cad. Dağ Kapı No: 2 21100 Yenişehir , Diyarbakır, Türkiye


Diyarbakır Alman Hastanesi, Diyarbakır ili Yenişehir ilçesinin Yenişehir Mah. mahallesinde (Gazi Caddesi) yer alıyor. Diyarbakır Alman Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Diyarbakır Alman Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


4 görüş var

  Diyarbakır Alman Hastanesi
  Toplam 55 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.82 puan aldı.
 • ALMAN HASTANESİ YENİ AÇILMİ BANA GÖRE HİZMETLERINDE BİR KUSUR YOK HİMETLERININ BULE DEVAMINI DİLERIM İNŞAALLAH SÜREKLİ HASTALARINA BÜLE TEMİZ DİSİPLİNLİ HİZMETLERIN SUNARLAR PERSONEL DEN TUT DOKTORLARINA KADER GÜLER YÜZLÜ

  5/ 5 yıldız
  ,

 • sitenizde hastanenizde bulunan poliklinik bölümlere ulaşılamıyor.

  / 5 yıldız
  ,

 • hayırlı olsun dıyarbakır için gereklıydı tşk.ama bırde eleştırım var.bazı elamanlarınız sıze gelen hastaları özellıkle raporlu hastaları koca eczanesıne yönlendırıyor hastane yönetımının bundan haberı olmadığına emınım ilgilenırsenız ıyı olur.

  3/ 5 yıldız
  ,

 • açmış olduğunuz hastanenin tsk personeli ile (2'nci Hv.Kv.K.lığı) sözleşmesi olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Çocuk bölümündeki doktorların isimlerini internette yayınlarsanız faydalı olacağını düşünüyorum.

  erhanarzu4266@hotmail.com mail adresinden bana ivedi bilgi verirseniz memnun olurum.

  / 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Diyarbakır Alman Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Diyarbakır Alman Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Diyarbakır Alman Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Diyarbakır Alman Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...