Tel: (0312) 295 7000

Adres: Diyanet İşleri Başkanlığı, Üniversiteler Mah. Dumlupınar Blv. No: 147/a 06800 Çankaya, , Ankara, Türkiye


Diyanet İşleri Başkanlığı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Üniversiteler Mah. mahallesinde yer alıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Diyanet İşleri Başkanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


2 görüş var

  Diyanet İşleri Başkanlığı
  Toplam 60 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 5.28 puan aldı.
 • sayın diyanet işleri başkanımız bizler uşak ilimiz de oturmaktayız sayın başkanım bu ilimizin şehir merkezin de 2 adet cami bulunmaktadır birisi burma cami diğeri ise ulu cami sayın başkanım bu iki camimiz de bayanların namaz kılmaları için yer olmasına rağmen ne yazık ki bayanlarımızın rahatça abdestlerini alabilecekleri gerek Üzerlerindeki pardösü ile diğer giysilerini rahatça giyip çıkaracakları tesettüre uygun bir yer bulunmamaktadır.Söz konusu camiler tam merkezi bir yerde oldukları için burada abdestlerini alan bayanlarımızın çoraplarını giyip çıkarmaları ister istemez çevreden gelip geçenlerin bayanlarımızı rahatsız edici bakmalarına neden olmaktadır sayın başkanım bu nahoş olmayan durumlardan bayanlarımızı kurtarmak için sizlerin talimatları ile camilerin münasip yerlerine nasıl camilerimiz de bayanlar için yerler ayrılmasını sağladınız ise şimdide bayanlarımızın rahatça kıyafetlerini giyip çıkarak abdest almalarını sağlayacak yerlerin paravan ile kapatılarak bayanlarımızın bu sıkıntıdan sizlerin sayesinde biran önce kurtarılmasını bekler bu vesile ile bayanlarımız adına bu güzel hizmete vesile olmanızı diler saygılarımı sunarım.

  5/ 5 yıldız
  ,

 • diyanet işleri başkanlığına ne olur dikkat e alın bu yazımı türkiye genelinde cuma günü camilerde yağmur duası yapılsın istiyorum sizlerden sayın başkanım dikkate alırsan bu kalemi çok sevinirim sadece ben değil Allah ın izniyle tüm canlılar

  45/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Diyanet İşleri Başkanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Diyanet İşleri Başkanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Diyanet İşleri Başkanlığı