Diyalog Dış Ticaret İnşaat hakkında

Diyalog Dış Ticaret İnşaat Limited Şirketi, Her türlü ayakkabı terlik çanta tekstil deri toplam perakende alım satımı komisyonculuğu iç ve dış ticareti ithalatı ve ihracatını yapmaK. Şirketin faaliyeet alanlarına giren hususlar ve ihtiyaç duyacağı her türlü bina ve işleri inşa etmek, bu alanda taahhüt ve müteahhitlik hizmetleri yapmak mühendislik ve proje hizmetleri üretmek. Yurt içinde ve yurt dışında her türlü inşaat işleri yapmak. Bu amaçla devlet idareleri, belediyeler, iktisadi devlet teşekkülleri ile her türlü resmi ve özel müessese ve şahıslardan eksiltme veya teklif verme yoluyla inşaat taahhüt işleri almak, kontrollük hizmetleri vermek, kendi nam ve hesabına her çeşit inşaat yapmak, yaptırmak, satmak, satın almak, kiralamak, kiraya vermek, yurt içinde ve yurt dışında toplu konut, müstakil konut, fabrika binaları, toplu sanayi siteleri, turistik tesisler, yol, baraj, okul, hastane, üniversite binaları ile ibadet yerleri, otel, motel, köprüler, kanalizasyonlar, demiryolları, karayolları, kanallar, hava limanları, depolar, rafineler, petrol tankları, petrokimya tesisleri gibi komple tesisleri inşa etmek, her türlü hafriyat işleri yapmak. Şirket amaçlarını gerçekleştirmek için veya kendisine ekonomik kıymet kazandırmak için her türlü taşınmazı alır satar kiralar veya kiraya verebilir. Sahibi vaadi ipotek ve başkaca aynı haklar tesis edebilir hak ve alacakların tahsili için aynı ve şahsi teminatlar alabilir veya verebilir devremülk sistemi sözleşmeleri yapabilir. Her türlü inşaat taahhüt işi almak, tapuda her türlü belgeye imza atmak, kat ittifakı kurmak, ruhsat almak, yol terki yapmak, tevhidi ve ifrat yapmak, satış sözleşmesi yapmak ve tahsil etmek, resmi daireler de her türlü belgeye imza atmak, yapılacak işlerden doğacak alacakları tahsil etmek. ve 23. 2. 2007 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Diyalog Dış Ticaret İnşaat için Görüşler

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar