Tel: (0212) 655 4038

Adres: Merkez Mh. Mahmutbey Cd. No: 299, 34192 Kocasinan, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Diva Arkadaş Restaurant, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinde yer alıyor. Diva Arkadaş Restaurant yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Diva Arkadaş Restaurant nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Diva Arkadaş Restaurant nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Diva Arkadaş Restaurant konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Diva Arkadaş Restaurant

0 görüş var

Diva Arkadaş Restaurant adlı mekan, 17 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.65 puan almıştır.
Diva Arkadaş Restaurant
, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 655 4038 Diva Arkadaş Restaurant

Aşağıdaki formu kullanarak Diva Arkadaş Restaurant ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...