Dışişleri Bakanlığı logo

Tel: (0312) 292 1000 veya (0312) 292 1606

Adres: Balgat Mh. Dr. Sadık Ahmet Caddesi, No: 8, Pk: 06100, Balgat, Çankaya, Ankara, Türkiye


Dışişleri Bakanlığı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Balgat Mah. mahallesinde (Dr. Sadık Ahmet Cadde) yer alıyor. Dışişleri Bakanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dışişleri Bakanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Dışişleri Bakanlığı
    Toplam 31 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 6.61 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dışişleri Bakanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dışişleri Bakanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dışişleri Bakanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Dışişleri Bakanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...