Tel: (0212) 532 8065

Adres: Macarkardeşler Cad. No: 49 Fatih Fenerium Üstü Atal Apt. Kat: 2 Sofular Mh. Kıztaşı Fatih, , İstanbul, Türkiye


Diş Hekimi M. Fatih Kaya, İstanbul ili Fatih ilçesinin Sofular Mah. mahallesinde (Kıztaşı Caddesi) yer alıyor. Diş Hekimi M. Fatih Kaya yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Diş Hekimi M. Fatih Kaya nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Diş Hekimi M. Fatih Kaya nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Diş Hekimi M. Fatih Kaya konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Diş Hekimi M. Fatih Kaya

0 görüş var

Diş Hekimi M. Fatih Kaya adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.43 puan almıştır.
Diş Hekimi M. Fatih Kaya
Sofular Mah.Kıztaşı Caddesi, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 532 8065 Diş Hekimi M. Fatih Kaya

Aşağıdaki formu kullanarak Diş Hekimi M. Fatih Kaya ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...