Tel: (0212) 277 1649

Adres: Tuncay Artun Cad. No: 33 Diyaliz Merkezi Daire: 1 Reşit Paşa Mh. Sarıyer, , İstanbul, Türkiye


Diş Hekimi Dilek Turan, İstanbul ili Sarıyer ilçesinin Reşitpaşa Mah. mahallesinde (Tuncay Artun Caddesi) yer alıyor. Diş Hekimi Dilek Turan yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Diş Hekimi Dilek Turan nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Diş Hekimi Dilek Turan nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Diş Hekimi Dilek Turan konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Diş Hekimi Dilek Turan

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Diş Hekimi Dilek Turan ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...