Tel: (0212) 544 7663

Adres: Özkan Cad. Uludağ Sok. No: 30 Altıntepsi Mh. Bayrampaşa, , İstanbul, Türkiye


Dirikoçlar Otomotiv, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Altıntepsi Mah. mahallesinde (Uludağ Sokak) yer alıyor. Dirikoçlar Otomotiv yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dirikoçlar Otomotiv nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Mevzuatın izin verdiği her türlü motorlu araç otobüs, otomobil, kamyon, kamyonet, tır, minibüs, midibüs, ticari ve ticari olmayan motorlu araçların, motorsiklet, bisiklet alım, satımı, ithalat ve ihracatı, komisyonculuğu, bunlara ait yedek parçaların alım satımı ithalat ve ihracatı, Kuyumculuk dükkanı işletmek, işlettirmek ve mağazalar zinciri oluşturmak, Her türlü altın, gümüş, bronz, platin, yakut, safir, elmas, inci, zümrüt ve diğer kıymetli madanlerden ve taşlardan mamul ve her türlü mücevherat, bilezik, kolye, yüzük gibi takı ve süs eşyalarının imalatnı ithalat ve ihracatını yapmak, Altın, gümüş ve diğer kıymetli madenlerin işlenmesi için eritme ve işletme ocakları ile haddehaneleraçmak, işletmek ve işletme amaç ve konusunun gerçekleştirilmesi için menkul ve gayrimenkul iktisap etmek, iktisap ettiği menkul kıymetlerin ihtiyaç fazlasını başkalarına devir etmek, bunların üzerinde ipotek ve sair ayni hakları tesis etme, kiraya vermek, başkalarının hak ve gayrimenkulleri üzerinde hak ve alacakların temini için ayni şahsi her türlü rehin ipotek ve teminat alabilmek ve 24. 1. 2006 tarihinde tesil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dirikoçlar Otomotiv nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dirikoçlar Otomotiv konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dirikoçlar Otomotiv

1 görüş var

  • selamlar ben otobüs almak istyorum elimde 2005 model mercedes vito aracım var bunu vermek üzerinide borclanmak istyorum bana yardımcı olursanız sevinirim tesekkürler 05068200243

    Misafir, 23.08.2010 15:16:00

Dirikoçlar Otomotiv adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.43 puan almıştır.
Dirikoçlar Otomotiv
Altıntepsi Mah.Uludağ Sokak, Bayrampaşa, İstanbul.
+90(0212) 544 7663 Dirikoçlar Otomotiv

Aşağıdaki formu kullanarak Dirikoçlar Otomotiv ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...