Tel: (0212) 659 1045

Adres: İstoç Tic. Merkezi No: 115-117 Mahmutbey (Merkez) Mh. Bağcılar, , İstanbul, Türkiye


Dimağ Balıkçılık Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti., İstanbul ili Bağcılar ilçesinin Mahmutbey Mah. mahallesinde (14. Yol Sokak) yer alıyor. Dimağ Balıkçılık Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dimağ Balıkçılık Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü balıkçılık avçılık su sporları doğa sporlarının malzeme araç ve gereçlerinin alım satım imal ithal ve ihracını toptan ve parekende yapmak ve ana sözleşmesinde yazılı olan diğer işler,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dimağ Balıkçılık Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dimağ Balıkçılık Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dimağ Balıkçılık Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Dimağ Balıkçılık Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...