Tel: (0216) 458 9800

Adres: Tugay Yolu Cad. No: 22 34846 Cevizli / Maltepe , - İstanbul, Türkiye


Diktaş İplik Fabrikası, İstanbul ili Maltepe ilçesinin Cevizli Mah. mahallesinde (Göle Sokak) yer alıyor. Diktaş İplik Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Diktaş İplik Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Diktaş İplik Fabrikası
    Toplam 19 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.11 puan aldı.
  • diktaş? iplik fabrikası iş? baş?vurusu yapmak için ne yapmalıyım.

    0/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Diktaş İplik Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Diktaş İplik Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Diktaş İplik Fabrikası

Aşağıdaki formu kullanarak Diktaş İplik Fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...