Tel: (0312) 478 1028

Adres: Dikmen Caddesi, No: 112, Pk: 06450, Dikmen, Çankaya, Ankara, Türkiye


Dikmen Nevzat Ayaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alıyor. Dikmen Nevzat Ayaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dikmen Nevzat Ayaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Dikmen Nevzat Ayaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi
    Toplam 37 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.41 puan aldı.
  • ben sitelerde oturuyorum. çankaya Dikmen Nevzat Ayaz Kız Teknik ve Meslek Lisesine gidecegim kaç numaralı otobüslere binmem lazım ?

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dikmen Nevzat Ayaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dikmen Nevzat Ayaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dikmen Nevzat Ayaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi