Tel: (0312) 478 1028

Adres: Dikmen Caddesi, No: 112, Pk: 06450, Dikmen, Çankaya, Ankara, Türkiye


Dikmen Nevzat Ayaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alıyor. Dikmen Nevzat Ayaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dikmen Nevzat Ayaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dikmen Nevzat Ayaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dikmen Nevzat Ayaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dikmen Nevzat Ayaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi

0 görüş var

Dikmen Nevzat Ayaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi adlı mekan, 35 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.51 puan almıştır.
Dikmen Nevzat Ayaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi
, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 478 1028 Dikmen Nevzat Ayaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Dikmen Nevzat Ayaz Kız Teknik ve Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...