Tel: (0216) 611 9911

Adres: Alemdağ Cad. No: 377 Dük:A A.Dudullu Mh. Ümraniye, , İstanbul, Türkiye


Dikey Isı Demir Döküm Bayi, İstanbul ili Ümraniye ilçesinin Aşağı Dudullu Mah. mahallesinde (Alemdağ Caddesi) yer alıyor. Dikey Isı Demir Döküm Bayi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Dikey Isı Demir Döküm Bayi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Gerek Türkiye'de gerekse yabancı ülkelerde, her türlü metal, elektrik, makine, doğalgaz alanında projeler çizmek, bu alanda mühendisler çalıştırmak ve kendi vasıta araçlarıyla gerekirse kiralayarak gerekirse, başkalarına yaptırmak suretiyle işlerini gerçekleştirmek ve Şirket amacına ulaşabilmek için konusuna giren ve gerekli olan tesisleri, gayrimenkulleri iktisap, devir, ferağ edebilir kiralayabilir satış mağazaları fabrika depo şantiye ve benzeri tesisler inşa edebilir ve bu gayrimenkuller üzerine irtifak, i ntifa, kat mülkiyeti, kat irtifakı tesis edebilir, alım ve satım işleri yapabilir, şirket amacına ulaşabilmek için konusu ile ilgili olarak çeşitli kurum ve kuruluşlara teminatlar verebilir ve alabilir, Şirket amacını ulaşabilmek için kendi ve 3. kişilerin borç ve alacaklarını temin açısından şirket lehine ve aleyhine kendi ve 3. şahısların gayrimenkullerini ipotek, rehin, kefalet ve diğer teminatları verebilir, marka ihtira beratı, know-how ve diğe sınai mülkiyet haklarını iktisap, devir, ferağ edebilir, lisans anlaşmaları yapabilir, Şirket amacına ulaşabilmek için 3. şahıs lehine menkul ve gayrimenkul malları üzerine ipotek koydurabilir, 3. şahıs lehine kefil olabilir, her türlü kredi alabilir, bunlarla ilgili ilzam edici bütün işlemleri yapabilir, taşınmazlarını gerek şirketin ve gerekse 3. şahıs ve şirketlerin bankalardan alacağı kredilerin (borçların) teminatını teşkil etmek üzere ipotek verebilir ve 7. 10. 2009 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.


0 görüş var

    Dikey Isı Demir Döküm Bayi
    Toplam 15 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.53 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Dikey Isı Demir Döküm Bayi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Dikey Isı Demir Döküm Bayi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Dikey Isı Demir Döküm Bayi