yazdır
 • Nereye: Dikey Isı Demir Döküm Bayi adresine

Dikey Isı Demir Döküm Bayi hakkında

Dikey Isı Mühendislik İnşaat Taahhüt Pazarlama Ticaret Limited Şirketi, Gerek Türkiye'de gerekse yabancı ülkelerde, her türlü metal, elektrik, makine, doğalgaz alanında projeler çizmek, bu alanda mühendisler çalıştırmak ve kendi vasıta araçlarıyla gerekirse kiralayarak gerekirse, başkalarına yaptırmak suretiyle işlerini gerçekleştirmek ve Şirket amacına ulaşabilmek için konusuna giren ve gerekli olan tesisleri, gayrimenkulleri iktisap, devir, ferağ edebilir kiralayabilir satış mağazaları fabrika depo şantiye ve benzeri tesisler inşa edebilir ve bu gayrimenkuller üzerine irtifak, i ntifa, kat mülkiyeti, kat irtifakı tesis edebilir, alım ve satım işleri yapabilir, şirket amacına ulaşabilmek için konusu ile ilgili olarak çeşitli kurum ve kuruluşlara teminatlar verebilir ve alabilir, Şirket amacını ulaşabilmek için kendi ve 3. kişilerin borç ve alacaklarını temin açısından şirket lehine ve aleyhine kendi ve 3. şahısların gayrimenkullerini ipotek, rehin, kefalet ve diğer teminatları verebilir, marka ihtira beratı, know-how ve diğe sınai mülkiyet haklarını iktisap, devir, ferağ edebilir, lisans anlaşmaları yapabilir, Şirket amacına ulaşabilmek için 3. şahıs lehine menkul ve gayrimenkul malları üzerine ipotek koydurabilir, 3. şahıs lehine kefil olabilir, her türlü kredi alabilir, bunlarla ilgili ilzam edici bütün işlemleri yapabilir, taşınmazlarını gerek şirketin ve gerekse 3. şahıs ve şirketlerin bankalardan alacağı kredilerin (borçların) teminatını teşkil etmek üzere ipotek verebilir ve 7. 10. 2009 tarihinde tescil edilen tadil tasarısında yazılı olan diğer işler.

Yorum kuralları

TUBİBA'da, dürüstçe yazılmış, ilk elden deneyimler içeren, olumlu yada olumsuz tüm müşteri deneyimleri ve görüşler yayınlanır. Tüm görüş ve yorumlar ekibimiz tarafından incelenmektedir. Yazılan yorumları yayınlama, reddetme, düzenleme ve silme hakkımız sakldır.

Sadece ilk elden ve ilgili kurumdan hizmet aldığını düşündüğümüz, dürüst ve içtenlikle yazılmış yorumları kabul ediyoruz.

Yorumların reddedilme nedenleri:

 • Kişisel bir deneyimi içermeyen yorumlar.
 • Küfür içeren yorumlar.
 • Saldırgan veya aşağılayıcı içeriğe sahip yorumlar.
 • Bir kişinin veya kurumun itibarını sarsmaaçlı yorumlar.
 • Tıbbi konularda öneriler içeren yorumlar.
 • Yasalara aykırı içerik barındıran yorumlar.
 • İşletme sahibi veya rakibi tarafından yazılan yorumlar.
 • Dedikodu veya başkası üzerinden aktarılan yorumlar.
 • Duruşması devam eden anlaşmazlıklar.

Yorum yada görüşün yayınlanmaması yönünde verdiğimiz karar kesindir. Bu konudaki itirazlar dikkate alınmaz.

Dikey Isı Demir Döküm Bayi için Görüşler

  Firma tescil bilgileri

  Firma sicil bilgilerini sadece üyeler görebilir. Lütfen oturum açınız.

  Yakındaki Firma ve Mekanlar